پرش لینک ها

اکسیس در تبریز

AXIS در ایران_تبریز

AXIS پیشرو در تولید تجهیزات دوربین های IP است و طیف وسیعی از محصولات مناسب برای امنیت کسب و کارها را ارائه می دهد . اکسیس به طور رسمی در سال 1984 در کشور سوئد تأسیس شده است . مدل کسب و کار باعث شده که AXIS به عنوان رهبر جهانی در دوربین های مداربسته شبکه ورمزگذارهای ویدئویی تبدیل شود .

اکسیس با اختراع  اولین دوربین تحت شبکه جهان در سال 1996 انقلابی بزرگ در این صنعت رقم زد  و نظارت تصویری را از آنالوک به دیجیتال تغییر داد . در سال 2004 اولین دوربین تحت شبکه POE و فشرده سازی MPEG-4 را معرفی نمود .

اکسیس در تبریز

AXIS

در اکسیس ما به راه حل هایی که برای یک دنیای دقیق ، ایمن و امن تر احتیاج داریم ، می اندیشیم . از آن جایی که ما در سال 1984 شروع به کار کردیم ، نوآوری برای همه کارهایی که انجام می دهیم ، اهمیت دارد . ما به شدت در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده ایم . در مرکز اکسیس در سوئد حدود 1000 مهندس در حال توسعه تکنولوژی می باشند .

شما نیاز به نظارت قابل اعتماد دارید ، حتی زمانی که هوا بد است و روشنایی دشوار است ، به همین دلیل ما در حال توسعه تکنولوژی جدید ویدئوهای تحت شبکه برای محافظت از افراد و کسب و کار در هر شرایطی هستیم . ما با ایجاد راه حل های شبکه برای بهبود امنیت و یافتن راه های جدید کسب کار ، دنیای دقیق تر و ایمن تر را می سازیم . جهان در حال تغییر است و ما مطمئن هستیم که ما از این تغییرات جلوتر هستیم .

نمایندگی اکسیس در تبریز
نمایندگی اکسیس در تبریز
نمایندگی اکسیس در تبریز

طیف گسترده ای از تمرینات آکادمی ، پشتیبانی فنی و ابزارها به مشتریان کمک می کند تا از سرمایه گذاری خود بیشترین بهره را ببرند و با موفقیت با راه حل های اکسیس کار کنند .

AXIS با بیش از 3253 کارمند در بیش از 50 کشور ، رضایت 82 درصدی همکاران و 15 سال رشد پایدار ، پیشرو در صنعت دوربین های مداربسته IP در جهان می باشد . اکسیس در سال 2018 رتبه پنجم را در بازار جهانی دوربین های مداربسته بدست آورده است . معرفی سایر برندها …

پاسخگو به تمامی سؤالات شما در مورد سیستم های نظارتی

مشاوره رایگان  35564254

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

cctvtabriz

آموزش رایگان دوربین مداربسته

بزن بریم:) بستن!