پرش لینک ها

ای وی تک در تبریز

AVTECH در ایران_تبریز

ای وی تک در تبریز برند بین المللی می باشد . AVTECH که در سال 1996 درتایوان تأسیس شد ، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه دوربین مداربسته است . AVTECH با افزایش درآمد پایدار و کسب و کار ، به عنوان بزرگترین شرکت سهامی در میان صنعت سیستم های نظارتی تایوان رتبه بندی شده است . ای وی تک در تبریز به دلیل داشتن قیمت های بالا نمی تواند با بقیه برندها رقابت نماید .

ای وی تک در تبریز

AVTECH هرکاری را در زمینه نوآوری ، تکنولوژی و محصول انجام می دهد . براساس سالها تجربه و تحقیق ، AVTECH موقعیت پیشرو در پشتیبانی از پلتفرم تلفن همراه به دست آورده و طیف گسترده ای از محصولات نظارتی را فراهم می کند .

EagleEyes نرم افزار توسعه یافته AVTECH ، بیشترین دانلود رابین نرم افزار های نظارتی جهان دارد . در سال 2010 ، Push Video یک سیستم اطلاع رسانی فعال انقلابی در EagleEyes معرفی شد وبه محصولات کامل AVTECH اضافه شد . شرکت ای وی تک به عنوان پیشرو در زمینه تولید سیستم دوربین مدار بسته و تجهیزات هوشمند نظارت تصویری ، سری جدید تجهیزات ضبط تحت شبکه ( NVR ) خود را با پشتیبانی از فرمت فشرده سازی مدرن H.265 تولید و روانه بازار کرده است . سایر برندها…

ای وی تک در تبریز
ای وی تک در تبریز
ای وی تک در تبریز

پاسخگو به تمامی سؤالات شما در مورد سیستم های نظارتی

مشاوره رایگان   35564254

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

cctvtabriz

آموزش رایگان دوربین مداربسته

بزن بریم:) بستن!