پرش لینک ها

بوش در تبریز

BOSCH در ایران_تبریز

 بوش در تبریز یک از برند های با سابقه و بین المللی می باشد . شرکت بوش آلمان یکی از تولیدکنندگان با سابقه در زمینه تولید دوربین های مداربسته می باشد .  بیش از 170 فرودگاه ، 149 مترو ، 360 سازمان دولتی ، 172 کارخانه و 332 ساختمان اداری برخی از پروژه های بوش در 5 سال اخیر می باشد . محصولات بوش در 5 کشور دنیا در حال تولید می باشند . بوش در تبریز به دلیل تحریم ها ، نمایندگی ندارد .

بوش در تبریز

BOSCH

بوش شما را قادر به ساختن یک جهان امن و امن تر می سازد . هدف ما حفاظت از زندگی ، ساختمان ها و دارایی ها است . مجموعه محصول شامل نظارت تصویری ، تشخیص نفوذ ، تشخیص آتش وکنترل دسترسی است .

سیستم های حرفه ای صوتی و کنفرانس ، طیف وسیعی از صدا و موسیقی را در اختیار شما قرار می دهد . ما باید همه تلاش خود را برای بهبود وضع موجود انجام دهیم ، هیج کس نباید با آنچه که بدست آمده است راضی شود ، اما همیشه باید تلاش کند که بهتر عمل کند .

  • برندهای BOSCH

سیستم های امنیتی بوش شامل برندهای DYNACORD / ELECTRO-VOICE / RTS / TELEX می باشد که برای پاسخ به نیازهای بازار و بهبود کیفیت زندگی طراحی شده اند .

بوش در تبریز
بوش در تبریز
بوش در تبریز

بوش به عنوان شریک انحصاری فروش و بازاریابی SONY درتمام بازارها به جز ژاپن انتخاب شده است . علاوه بر این بوش و سونی در توسعه فنی راه حل های امنیتی ویدئویی همکاری می کنند . شرکت بوش در سال 2018 رتبه چهارم را در بازار جهانی دوربین های مداربسته به دست آورده است . معرفی سایر برنده …

پاسخگو به تمامی سؤالات شما در مورد سیستم های نظارتی

مشاوره رایگان   35564254

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

cctvtabriz

آموزش رایگان دوربین مداربسته

بزن بریم:) بستن!