پرش لینک ها

ویوتک در تبریز

VIVOTEK در ایران_تبریز

ویوتک در تبریز برند با سابقه ای می باشد . شرکت VIVOTEK در ماه فوریه سال 2000 تاسیس شد . شرکت راه حل های ویوتک را در سراسر جهان به فروش می رساند وبه عنوان یک برند برتر در زمینه سیستم های نظارتی در جهان تبدیل شده است .

در سال های اخیر VIVOTEK راهکارهای جامع نظارت تحت شبکه را توسعه داده است که شامل طیف وسیعی از دوربین های تحت شبکه ، سوئیچ های POE ، ضبط کننده ها و نرم افزارهای مدیریت ویدئو می باشد . ویوتک در تبریز به علت بالا بودن قیمت ، فروش بالایی ندارد .

ویوتک در تبریز

تأسیس دفاتر و شرکت های تابعه در ایالات متحده ( کالیفرنیا ) ، اروپا ( هلند ) ، هند ( دهلی ) ، خاورمیانه ( دبی ) ، آمریکای لاتین ( مکزیک ) و ژاپن ( توکیو ) به ترتیب در سال های 2008 ، 2013 ، 2014 ، 2015 ، 2016 و 2017 صورت گرفته است .

در حال حاضر شرکت VIVOTEK با بیش از 183 توزیع کننده مجاز در بیش از 116 کشور ، برای ایجاد شبکه جهانی جامع تلاش کرده است .

ویوتک در تبریز
ویوتک در تبریز
ویوتک در تبریز

شرکت ، آکادمی VIVOTEK را نیز جهت ارائه آموزش های آنلاین و دوره های آموزشی برای کمک به شرکای خود ، راه اندازی کرده است . فلسفه مدیریت VIVOTEK حفظ یکپارچگی ، مراقبت ، نوآوری و پاسخگویی است . بر اساس یکپارچگی ، شرکت تلاش می کند همه مشتریان ، کارکنان ، سهامداران وشرکای استراتژیک خود را حفظ کند و نوآوری را در راه حل های خود قرار دهد . شرکت ویوتک در سال 2018 رتبه چهاردهم را در بازار جهانی دوربین های مداربسته بدست آورده است .

پاسخگو به تمامی سؤالات شما در مورد سیستم های نظارتی

مشاوره رایگان   35564254

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

cctvtabriz

آموزش رایگان دوربین مداربسته

بزن بریم:) بستن!