پرش لینک ها

ژئوویژن در تبریز

GeoVision در ایران_تبریز

ژئوویژن در تبریز برند باسابقه ای می باشد . GeoVision تولید کننده سیستم های نظارت تصویری هوشمند است که در سال 1998 در تایوان تأسیس شد . نزدیک به 20 سال تحقیق و توسعه انباشته در محصولات نظارت تصویری ، ژئوویژن در حال حاضر یک شرکت پیشرو در زمینه نظارت تصویری دیجیتال و شبکه ای است که دارای مشتریان در 110 کشور در سراسر جهان است . ژئوویژن در تبریز متأسفانه به دلیل بالا بودن قیمت ، فروش زیادی ندارد .

ژئوویژن در تبریز

GeoVision به عنوان یکی از 50 شرکت امنیتی برتر در جهان ، متخصص در تحقیق و توسعه و تولید سیستم های حرفه ای DVR ، سیستم های NVR و دوربین های IP می باشد . ارزش اصلی GeoVision  در نرم افزار مدیریت ویدئو طراحی شده است که می تواند یکپارچه در دوربین IP ، سیستم NVR ، سیستم DVR کار کند . پلتفرم نرم افزار ساخته شده توسط ژئوویژن ، دارای تشخیص چهره ، زنگ هشدار ف تشخیص هویت ، جستجوی هوشمند ، شمارش افراد و تشخیص جمعیت است . GeoVision دارای شعبه های منطقه ای در توکیو ژاپن ، کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا و سائوپائولو برزیل است .

ژئوویژن در تبریز
ژئوویژن در تبریز
ژئوویژن در تبریز

ژئوویژن با راه حل های کلی نظارت تصویری بجسته شده است . راهکارهای نظارت تصوری ان شرکت عبارتند از : سیستم مانیتورینگ مرکزی ، سیستم کنترل دسترسی و.. .برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در سراسر جهان ، GeoVision از 31 زبان در نسخه های نرم افزاری خود پشتیبانی می کند . ژئوویژن درسال 2018 رتبه سی و چهارم رادر بازار جهانی دوربین های مداربسته بدست آورده است .

پاسخگو به تمامی سؤالات شما در مورد سیستم های نظارتی

مشاوره رایگان    35564254

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

cctvtabriz

آموزش رایگان دوربین مداربسته

بزن بریم:) بستن!