پرش لینک ها

داهوا در تبریز

dahua در تبریز

برند داهوا در تبریز یک از برندهای معتبر بین المللی می باشد . شرکت داهوا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دوربین مداربسته و ارائه دهنده راه حل های نظارتی-امنیتی است . شرکت داهوا راه حل های امنیتی تمام وقت ، سیستم ها و خدمات برای ایجاد عملیات با ارزش شهری ، مدیریت شرکت ها و مصرف کنندگان ارایه می دهد . با بیش از 16000 کارمند و بیش از 50 درصد درگیر در تحقیق و توسعه ، راه حل ها ، محصولات و خدمات داهوا در بیش از 180 کشور و منطقه اعمال می شود . داهوا در تبریز دارای چندین نمایندگی می باشد .

داهوا در تبریز

در شروع به کار نخستین  DVR هشت کاناله خود را در سال 2002 تولید کرد . داهوا نو آوری های تکنولوژی را به خود اختصاص داده است وبه طور مداوم سرمایه گذاری خود را در تحقیق و تو سعه افزایش می دهد و حدود 10 در صد درآمد فروش سالانه خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می دهد . این شرکت همچنان به بررسی فرصت های نوظهور مبتنی بر فناوری های ویدیویی ، سیستم های ویدیو کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین حرفه ای ، رباتیک و .. می پردازد .

نمایندگی های داهوا

داهوا دارای بیش از 200 دفتر در چین و 54 نمایندگی در ساسر دنیا است . محصولات داهوا به طور گسترده در بازارهای هدف مانند امنیت عمومی ، ترافیک ، خرده فروشی ، بانکداری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . پروژه های بزرگ متعددی بات راه حل ها و محصولات داهوا نصب شده است . نمایشگاه بین المللی واردات چین ، المپیک ریو ، اجلاس G20 هانگ ژو ، اجلاس 28 و 29 آسه آن ، متروی مجارستان در برزیل و بسیاری دیگر .

نمایندگی داهوا در تبریز
نمایندگی داهوا در تبریز
نمایندگی داهوا در تبریز

داهوا به عنوان یک شرکت ملی با تکنولوژی پیشرفته در ماه MAY سال 2008 به عنوان یک شرکت سهامی عام در بورس اوراق بهادار شنژن حضور یافت . بیش از 2100 اختراع برای این شرکت ثبت شده و در سال 2018 رتبه دوم را در بازار جهانی دوربین های مداربسته بدست آورده است . معرفی سایر برندها ..

پاسخگو به تمامی سؤالات شما در مورد سیستم های نظارتی

مشاوره رایگان   35564254

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

cctvtabriz

آموزش رایگان دوربین مداربسته

بزن بریم:) بستن!